Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją mocą sprawczą

Zacznij kreować swoją rzeczywistość

O mnie

  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy i Hipnoterapii 
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Certyfikacja z zakresu Hipnoterapii Transpersonalnej
  • Certyfikowana Terapeutka Time Line Therapy® na poziomie Master
  • Master Neuro Linguistic Programming (NLP)
  • Autorka metody Uzdrawiania Wielowymiarowego
  • Certyfikowana Terapeutka Chirurgii Fantomowej
  • Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion

Choć od dziecka poszukiwałam głębi i zadawałam pytania o sens życia, to moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym rozpoczęła się w 2012 roku. Przez ostatnie lata intensywnie uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, kursów i warsztatów, dzięki którym sukcesywnie poszerzałam swoją świadomość i krok po kroku odkrywałam Siebie. Coraz bardziej klarownie widziałam również swoją ścieżkę zawodową.

Zdobyta wiedza, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z duszą, energią, wyższymi wymiarami, przewodnikami duchowymi czy technikami kwantowymi przekształciły się w stworzenie autorskiej, głębokiej metody Uzdrawiania Wielowymiarowego.

W pracy stosuję podejście holistyczne łącząc metody medycyny kwantowej oraz pracy terapeutycznej i energetycznej z hipnozą, pracą na linii czasu, a także technikami integrującymi ciało, umysł i duszę. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, dzięki temu wszystkie procesy, które zachodzą podczas sesji są jedyne i niepowtarzalne.

W mojej praktyce terapeutycznej kieruję się wewnętrzną mądrością oraz głębokim połączeniem z intuicją. Mam dar słowa, którego używam, aby wsłuchać się w Ciebie i poprzez odpowiednie zadawanie pytań i prowadzenie dotrzeć do przyczyny problemu, zobaczyć to, co nieuświadomione, uwolnić emocje, blokady, stare programy i przekonania, oczyścić przeszłość, sięgnąć po nieskończone zasoby, przywrócić harmonię oraz połączenie z pełnią swojej mocy.

Metoda pracy jest dostosowana do Ciebie. Tutaj nie ma jednego szablonu, nie prowadzę procesu w sposób dyrektywny, nie narzucam Ci swoich przekonań i nie podsuwam własnych sugestii. Poprzez komunikację z Twoim Wyższym Ja, które wie, czego najbardziej potrzebujesz i jaki jest najszybszy sposób, aby to osiągnąć – podążam za Tobą i reaguję na to, co się pojawia. Każda sesja wygląda inaczej, a wszystko po to, aby przeprowadzić w pełni bezpieczny proces terapeutyczny, dokonać transformacji na głębokim poziomie i uzdrowić dowolną przestrzeń Twojego życia.

Jestem zafascynowana możliwościami jakie daje uzdrawianie wielowymiarowe, terapia hipnozą, praca na linii czasu, jak również chirurgia fantomowa oraz szybkością z jaką zachodzą zmiany. 

Wiem już, jak cudownie jest pracować z pasją, z miłością oraz w zgodzie ze swoimi wartościami, jednocześnie czując, że to co robię ma sens zarówno dla mnie, jak i dla moich klientów. A ponieważ kocham zdobywanie nowych umiejętności dlatego też nieustająco inwestuję we własny rozwój, poszerzając sukcesywnie posiadaną wiedzę i rozwijając swój warsztat pracy.

Moją pasją jest malowanie obrazów. Tworzę na płótnie, drewnie, szkle oraz tkaninach. Jestem miłośniczką teatru, muzyki, tańca i dobrej książki. Kocham podróże oraz naturę, w szczególności morza i oceany, a w moim sercu bardzo wyjątkowe miejsce zajmują zwierzęta.

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją mocą sprawczą. W delikatności i łagodności dla siebie, w bezpiecznej przestrzeni, podążając za wewnętrznym prowadzeniem stań w swojej prawdzie i odwadze do bycia sobą. Puść to, co jest już gotowe, aby odejść, zrób miejsce na nowe, a potem zacznij kreować swoją rzeczywistość.

Certyfikaty