Cennik


Hipnoterapia Transpersonalna

Jedna sesja online

550 zł

Jedna sesja stacjonarna

600 zł

 

Pakiet 3 sesji online

1500 zł

Pakiet 3 sesji stacjonarnych

1650 zł

 

Pakiet 5 sesji online

2400 zł

Pakiet 5 sesji stacjonarnych

2600 zł

 

Sesje prowadzone są stacjonarnie w Warszawie oraz online.  Skuteczność w obu przypadkach jest dokładnie taka sama. 

Kwota za sesję obejmuję rozmowę wstępną, podczas której opowiesz mi o tym, co się dzieje w Twoim życiu, z czym chcesz pracować i wspólnie ustalimy intencję na dany proces.

W przypadku sesji online proszę o wpłatę dzień przed umówionym terminem lub przesłanie potwierdzenia drogą mailową.
Uzdrawianie Wielowymiarowe

Koszt sesji

450 zł

Ze względu na specyfikę zabiegu i jego czasochłonność, sesje Uzdrawiania Wielowymiarowego prowadzone są na odległość.  

Kwota za sesję obejmuje rozmowę wstępną, podczas której opowiesz mi o tym, co się dzieje w Twoim życiu, z czym przychodzisz i wspólnie ustalimy intencję, z którą sesja będzie prowadzona. Poruszam się w ramach danego tematu, pytania, dlatego ważne jest dookreślenie Twojej intencji na cały proces. Natomiast po wykonaniu zabiegu otrzymasz drogą mailową obszerny opis zawierający informacje na temat tego, jak wyglądała Twoja energetyka przed i po wykonanej pracy, co zostało oczyszczone, odblokowane i uzdrowione. Będą tam również opisy tego, co pojawiało się w czasie sesji (np. wydarzeń z Twoich poprzednich wcieleń).

Proszę o wpłatę dzień przed sesją lub przesłanie potwierdzenia drogą mailową.
Chirurgia Fantomowa

Koszt sesji online

250 zł

Koszt sesji stacjonarnej

300 zł

 

Zabiegi przeprowadzane są zarówno na odległość, jak też stacjonarnie w Warszawie. Skuteczność w obu przypadkach jest dokładnie taka sama. 

Zabieg polega na bezbolesnym, bezinwazyjnym przeprowadzeniu operacji na ciele fantomowym oraz przywróceniu doskonałego, idealnie zdrowego wzorca energetycznego chorego organu. 

Jednocześnie w trakcie zabiegu oczyszczane jest ciało energetyczne, a także zostaje przeprowadzona rewitalizacja i harmonizacja całego organizmu.

Kwota za sesję obejmuje rozmowę wstępną, podczas której dowiem się, jak się czujesz, co Ci dolega i z czym przychodzisz. 

W przypadku przeprowadzanego zabiegu online, proszę o wpłatę dzień przed sesją lub przesłanie potwierdzenia drogą mailową.