Chirurgia Fantomowa


ciało fantomowe jest energetyczną otoczką twojego ciała fizycznego

i posiada w sobie zapis wzoru idealnie zdrowych,

doskonale działających narządów


Chirurgia Fantomowa, której twórczynią jest Vivien Nora Nix, to unikalna, bezinwazyjna, naturalna metoda terapii polegająca na przywróceniu harmonii i równowagi w ciele człowieka oraz wspomaganiu organizmu w powrocie do zdrowia za pomocą medycyny kwantowej.

Tytułem wstępu. Człowiek oprócz ciała fizycznego, posiada również ciało energetyczne. Najprościej mówiąc jest to pole energetyczne, które znajduje się wokół ciała, odzwierciedla poziom jego energii, jak również zawiera w sobie zapisany wzór prawidłowego, zdrowego, perfekcyjnego działania każdego z ludzkich narządów. Wzór ten nazywany jest fantomem. Z biegiem czasu, w wyniku oddziaływania na nas różnych czynników (np. długotrwałego stresu powodującego utrzymujące się napięcie, trudnych doświadczeń i przeżyć psychicznych, niezdrowego stylu życia), wzorzec ten może ulec zaburzeniu lub wręcz degradacji, co ma przełożenie na stan zdrowia naszego organizmu i tym samym prowadzi do powstania różnego rodzaju dolegliwości oraz chorób.

Chirurg fantomowy nie ingeruje w fizyczne ciało człowieka, ale pracuje właśnie na fantomie, czyli na tym energetycznym wzorcu organu dotkniętego chorobą, przywracając idealny, zdrowy wzór danego narządu (taki, jaki poprzedzał powstanie schorzenia), odtwarzając jego naturalny stan energetyczny, tym samym wywołując pozytywne zmiany w ciele fizycznym i prowadząc do regeneracji zdrowotnej.

Podczas trwania zabiegu, terapeuta dotyka chorego miejsca i jednocześnie oczyszcza ciało energetyczne oraz przywraca właściwe działanie poszczególnych narządów, układów, stawów, kości, harmonizując i rewitalizując całość organizmu. 

Odczuwanie w trakcie operacji jest bardzo indywidualne. Pacjent może odczuwać ciepło, chłód, mrowienie, lekkość, wyjmowanie, rozświetlenie, jak też mogą pokazywać się różnego rodzaju obrazy lub wspomnienia. Zabieg jest przyjemny i rozluźniający, ponieważ podczas sesji ciało chorego otrzymuje dużą dawkę uzdrawiającej energii, w celu uruchomienia procesu samouzdrawiania. Dzięki temu komórki w ciele, które jak wiemy są wielokrotnie wymieniane w ciągu naszego życia mogą odnowić się bez powielania wzorca chorobowego.

Czas powrotu do zdrowia i pełni sił zależy od ogólnej kondycji zdrowotnej danej osoby oraz od rodzaju schorzenia i stopnia jego zaawansowania. U znacznej części pacjentów wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Zabieg poprzedzony jest rozmową – wywiadem, w czasie którego wspólnie ustalamy cel spotkania, a także poszukujemy przyczyny powstania dolegliwości, by precyzyjnie ukierunkować działanie. Pomocne są również wyniki badań medycyny klasycznej.

Jeśli czujesz, że ta metoda pracy i współpraca ze mną jest dla Ciebie – serdecznie zapraszam do kontaktu.

Informacje na temat kosztów znajdziesz tutaj.