Uzdrawianie Wielowymiarowe


autorska, głęboka metoda pracy, która prowadzi do integracji oraz harmonizacji wewnętrznej

Różnica pomiędzy Hipnoterapią Transpersonalną, a Uzdrawianiem Wielowymiarowym polega przede wszystkim na tym, że w hipnoterapii to Ty będąc w transie pracujesz, a ja towarzyszę Ci, prowadzę i pomagam zrozumieć przyczyny różnego rodzaju schematów, zachowań, blokad, emocji czy myśli po to, aby uwolnić to, co Ci nie służy. Natomiast w Uzdrawianiu Wielowymiarowym Twoja rola sprowadza się do ustalenia intencji z jaką będzie wykonywany proces. Rozmawiamy o tym, co chcesz uzdrowić, zrozumieć, czego chcesz się dowiedzieć, ale to ja jestem osobą, która podróżuje w czasie i przestrzeni po to, aby zrobić jak najdokładniejszy odczyt i uwolnić wszystko to, co oddziałuje na Ciebie w negatywny sposób.

Zdarza się, że przyczyna problemów leży w poprzednich wcieleniach, kiedy to nabyliśmy negatywnych przekonań albo nie wybaczyliśmy sobie lub innym osobom, które w jakiś sposób nam zawiniły. Tamte nierozwiązane sytuacje, niedomknięte wydarzenia i trudne emocje zostały przeniesione do obecnych czasów i choć na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, w dużej mierze kierują naszym życiem.

Nie każdy ma łatwość wglądu w to, co wydarzyło się setki albo tysiące lat temu, szczególnie, że czasami trzeba zmierzyć się z traumatycznymi doświadczeniami i może okazać się to trudnym przeżyciem. Dlatego moja podróż do Twoich poprzednich wcieleń może zaoszczędzić Ci dodatkowych silnych emocji z tym związanych.

Każdy z nas jest inny, dlatego też każda sesja wygląda inaczej. Jednak wszystkie procesy są dla mnie niezwykle poruszającym doświadczeniem, które prowadzi zarówno do zrozumienia tego, co się wydarzyło i dlaczego wywarło na Ciebie tak negatywny wpływ oraz do zneutralizowania, uwolnienia i uzdrowienia na poziomach ciała, umysłu i ducha.
Moje doświadczenie pokazuje mi, że już podczas trwania samej sesji bardzo często dochodzi do uzdrowienia, a osoba, dla której prowadzę proces zaczyna odczuwać zmiany w swoim ciele i samopoczuciu.

W zakresie Uzdrawiania Wielowymiarowego w ramach danej intencji oferuję:

 •  uwalnianie negatywnych przekonań i programów z poprzednich wcieleń (tych, które są w tej chwili aktywne)
 • oczyszczanie klątw, uroków, złorzeczeń, rytuałów
 • cofanie pozwoleń i usuwanie przyrzeczeń, ślubowań, umów, kontraktów
 • uwalnianie od podłączeń z innymi osobami 
 • uwalnianie od myślokształtów i szkodliwych energii
 • uwalnianie emocji zablokowanych w ciele
 • oczyszczenie narządów i gruczołów, które potrzebują wsparcia energetycznego
 • oczyszczenie relacji z drugą osobą (uwolnienie negatywnych rezonansów i tego, co może wpływać na Ciebie obciążająco lub ograniczająco w danej relacji)
 • sprawdzenie i odblokowanie gotowości do podjęcia decyzji i zmiany w życiu
 • sprawdzenie i odblokowanie mocy sprawczej
 • uzdrowienie w polu rodu (jeśli przyczyna problemu jest związana z przekazem pokoleniowym)
 • oczyszczanie obiektów mieszkalnych oraz miejsc pracy
 • przywrócenie harmonii i balansu na wszystkich poziomach ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego, eterycznego, duchowego i całego systemu energetycznego

Praca na tak wielu poziomach daje możliwość wnikliwego wglądu w wielowymiarowe ciało człowieka i historii jego duszy oraz głębokiej transformacji, co przekłada się na podniesienie jakości życia i wyzwolenie prawdziwej mocy kreacji rzeczywistości.  

Jeśli czujesz, że ta metoda pracy i współpraca ze mną jest dla Ciebie – z serca zapraszam do kontaktu.

Informacje na temat kosztów znajdziesz tutaj.